olwa webmaster forum

Olwa Webmaster Forumu Davetsiz Üyelik Başladı

Para kazanmak, geçimini sağlamak veya sorumlu olduğu kişilerin ihtiyaçlarını gidermek insanoğlunun çok eski zamanlardan bu yana yaptığı eylemlerdir. Eskiden insanlar para kazanmak için kas gücünün ağırlıkta olduğu işler yapıyorken, günümüzde ise kas gücünün biraz daha geri planda olduğu sektörler ve işler ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca sanal ortamlarda insanların bir araya geldiği, paylaşım içerisinde bulunduğu ve ticaret yaptığı mecralar önem kazanmaya başladı.

Tam bu noktada bahsini ettiğim mecralardan biri olan olwa ön plana çıkıyor. Olwa webmaster forumunda arkadaşlık kurabileceğiniz insanları bulabileceğiniz gibi insanlara faydalı olabilecek içerikler de paylaşabiliyorsunuz. Sadece bunlar da değil, Olva webmaster forumunda insanlara merak ettiklerinizi sorabilirsiniz veya içinden çıkamadığınız herhangi bir konuda insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Sade ve göz yormayan ama bir o kadar da işlevsel olan sitede yüzlerce kategoride farklı içerikler bulabilirsiniz.  

olwa webmaster forum

Olva webmaster forum sitesinde yer alan e-ticaret & alışveriş kategorisi oldukça zengin içeriklere sahiptir ve tam bir e ticaret forum kategorisidir. Bu kategori altında hizmet veya ürünlerinizi satabileceğiniz gibi başka insanlardan da hizmet veya ürün satın alabilirsiniz. Gerçek hayatta satış yaptığınız gibi veya gerçek hayatta alışverişe çıktığınız gibi bu kategori altında ürün alıp satabilirsiniz. Forumda yer alan kopun satışı kategorisinde ise elinizdeki kopunları başka insanlara satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kopun satmak oldukça güzel bir iştir. İllegal olmayan her türlü kopunlarınızı uygun kategoride konu açıp insanların alması için pazarlayabilirsiniz. 

Belki herkes script yapamaz ama script yapıp satmak oldukça kazançlı bir iştir. Uzmanı olduğunuz alanlarla ilgili yaptığınız ve para kazanmak istediğiniz scriptleri pazarlamanın en iyi yollarından biri de Olva webmaster forum sitesinde yer alan script satışı kategorisinde konunuzu açarak satış yapmaktan geçer. Forumda yer alan insanlar yaptığınız çalışmaları beğendikçe daha fazla insanlara ulaşırsınız ve daha fazla para kazanırsınız.

Siz de insanlarla tanışıp arkadaş olmak istiyorsanız veya bilgi paylaşmak istiyorsanız ya da bilgi almak istiyorsanız Olwa webmaster forum ailesi size çok sıcak bir yuva olabilir. Böyle bir ortam arayıp da bulamayanların en yeni adresi olwa webmaster forum sitesidir.

Yazı hakkındaki yorumun nedir?