nasıl para kazanabilirim

Nasıl Para Kazanabilirim Diyenlere 14 Yeni Fikir!

Günümüz dünyasında işsiz bir sürü insan varken internette dolanıp dururuz nasıl para kazanabilirim diye. İşte tam da bu sırada makalemiz size ön ayak olacaktır. Genelde kolay ve hemen para kazanmak isteriz. Ama asla işler göründüğü gibi değildir. Emeksiz bir şekilde para kazanmak asla mümkün değildir. O yüzden makalemiz işinize yarayacaktır. Nasıl mı?

 1. Makale yazabilirsiniz.
 2. Çevirmenlik yapabilirsiniz.
 3. Altın alıp satabilirsiniz.
 4. Kitap yazabilirsiniz.
 5. E-ticaret işleri ile uğraşabilirsiniz.
 6. Youtube kanalı açabilirsiniz.
 7. Uygulama indirebilirsiniz.
 8. Slogan bulma işi yapabilirsiniz.
 9. Domain alıp satabilirsiniz.
 10. Fotoğrafçılık yapabilirsiniz.
 11. Site tasarlayıp satabilirsiniz.
 12. Pastacılık yapabilirsiniz.
 13. Organizatörlük.
 14. Ders verebilirsiniz.

nasıl para kazanabilirim

Bunlardan tabi size en kolay ve ideal gelir verecek olan makale yazmaktır. Birçok araştırmam ve deneyimlemem oldu. Maalesef her site öyle göründüğü gibi güvenilir değil arkadaşlar. Bir işe başlarken asla para vermeyin ve sizden para alan kişiler kesinlikle dolandırıcı çıkıyorlar. Ve böyle para alan makale yazılan ve satılan siteler var. Para ile üye olunduğu halde size ödemesini yapmayan, belli bir miktara ulaşıp para çekileceği zaman sizi siteden atan birçok yer var maalesef. Size deneyimleyip ve kendimde yazmakta bulunduğum birçok makale sitesinden bahsedeceğim. Zaten başımız covid-19 salgını ile dertte olduğundan aslında evden de çok güzel miktarlar kazanabileceğimizi açıklayacağım size.

En Güvenilir Makale Siteleri

Bu sitelerin birkaçı belli bir dönem sonra cüzi miktarda ücret alıyorlar. Ama sadece üye olunurken alınan bir ücret. Sonra herhangi bir ücret kesintisi asla olmuyor. Ve gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İnternet sitelerinde işte ‘Günde 1000 ₺ Kazandım’ gibi alt başlıklı bir sürü video izleyip veya makale okuyabilirsiniz. Ama asla bu şekilde oturulan yerden kazanılan bir paradan söz edilmez. Bende dolanıp dururken kendime en uygun site olan https://www.yazkazan.com.tr de yazmaya başladım. Benden herhangi bir ücret kesintisi olmadı. Üye yaptığım sırada da benden kesinti olmadı. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz diyebilirim. İlk önce size başvurusu onayda diye yazıyor ve sonra onaylı yazar olarak görünüyorsunuz. Makale başlıkları veriliyor size isteğiniz konuyu seçip yazabilme hakkınız var. 100 kelime de 1 ₺ kazanıyorsunuz. Komisyonda kesiliyor bilginiz olsun. Ben kendim deneyimleyip memnun kaldığım konuları size de aktarmak istedim. Hepiniz bu şekilde evinize ya da çocuğunuza belli miktarlarda yardımcı olabilirsiniz. Aslında ev hanımlarının bile kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Dil bilgisi olan her hanımın bu siteye gözü kapalı güvenebileceğinden asla şüphem yok.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Salgın döneminde çok kişi işsiz kaldı ve internet diye bir nimetin meyvelerini yemekteyiz aslında. İnternetten, evinizden evet aslında oturduğunuz yerden para kazanmak çok kolay. Youtube’a videolar çekip izlenme kasıp paralar kazanmak mümkün. Birçok sosyal medya fenomeni bunu yapıyor. Şu an da asıl rövanşta olan Tik tok uygulaması. İnsanlar kendine özgü videolar çekip buraya yükleyip izlenme aldıkları taktirde belli miktarlar alıyorlar evet kazanmak bu kadar kolay hale gelmiş bulunmakta. E-kitap yazabilirsiniz. Bu kitap satıldığı takdirde size güzel miktarlar gelecektir. El işine ilginiz varsa sosyal medya da bir profil açıp kendinize özgü şeyler tasarlayıp satmanızda mümkün. İnsanlar böyle şeylere bayılıyorlar. Eğer ilginiz varsa oyun tasarlayabilirsiniz. Bunu sattığınız takdirde ilgi göreceğine asla şüphem yok. Anket doldurarak da para kazanmanız mümkündür. Belli başlı uygulamalar mevcuttur. İnternette baya vakit geçiriyorsanız kendinize bir mobil uygulama tasarlayabilirsiniz. Hele ki Dominik bir site ise güzel kazançlar verebileceğinden eminim. Reklam veya video izleyerek de güzel paralar kazandıran site ve uygulamalar var. İzlediğiniz reklam başına para veriyor size. Dergi ve gazetelere içerik yazarlığı yapabilirsiniz. Yarışmalara soru yazıp gönderebilirsiniz. Hem kendi genel kültürünüzü geliştirmenizde size önemli rol oynayacaktır. Web sitesi kurup onu tasarlayıp satabilirsiniz. Stok fotoğraf veya görsel satabilirsiniz. Sanal asistanlık yapabilirsiniz. Mikro işler yapabilirsiniz. Seyahat danışmanlığı yapabilirsiniz. Kendinize özgü fikirler sunup notlar alıp güzelce kararlaştırabilirsiniz bu saydıklarımızın içinden. Dijital ders oluşturabilirsiniz. Seminer kurabilirsiniz. Daha sayamayacağım bir sürü evden ve internetten size güzel miktarlar kazandırabilecek içerikler vardır kesinlikle ama asıl önemli olan sizin ilgilenip yapmak istediğiniz iştir. Kendi yeteneklerinizi tanımaya çalışın. Kendinize sorun ne yapmak istediğinizi. Başarılı olmanız için birçok sebep var. Kendinize güvenin. En iyisini yapabilirsiniz. Güvendiğiniz takdirde… Mutlu ve sağlıklı günler …

5 Yorum

 1. PUBG Mobile UC Aralık 24, 2020
 2. Web Sitesi Kurma Aralık 24, 2020
 3. foreverautohits Aralık 24, 2020
 4. Ankara Oto Kurtarma Aralık 24, 2020
 5. Pembe Portakal Aralık 24, 2020

Yazı hakkındaki yorumun nedir?