ininal karttan ininal karta para gönderme

İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme Nasıl Yapılır?

İninal kartın güzel özelliklerinden biri de bir banka hesabı gibi ödeme almaya veya ödeme yapmaya imkan vermesidir. Sanal ya da fiziksel bir kart sahibi iseniz 7 gün 24 saat boyunca aşağıda paylaştığım yol ile ödeme alıp veya ödeme yapabilirsiniz.

Burada belirteceğim yol iki ininal hesabı arasındaki ödeme ile ilgilidir. Yani ininal karttan ininal karta para gönderme  ile ilgilidir.

ininal karttan ininal karta para gönderme

İninalden ininale para gönderme işlemini yapabilmeniz için ininal cüzdan uygulamasını edinmeniz gerekiyor. İninal cüzdan uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra artık ininal karttan ininal karta para aktarma işlemi için çok basit bir kaç adım kalıyor. Ödeme işlemlerini yapmanız için ilk iş olarak para göndermek istediğiniz kişinin barkod numarasını girmek veya okutmak olacaktır. Bu arada barkod numarasını paylaşmak son derece güvenlidir. Bu konuda herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Bunu bir banka hesabı gibi düşünebilirsiniz. Para göndereceğiniz kişinin barkod numarasını girdikten veya okuttuktan sonra göndereceğiniz para miktarını belirtiyorsunuz. Son olarak ödeme miktarını da girdikten sonra açıklama kısmına gerekli açıklamayı yazıp devam tuşuna basıyorsunuz ve ininal karttan ininal karta para gönderme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Son olarak para transfer ücreti 1 TL olup bu bir seferde maksimum  300 TL gönderebileceğinizi hatırlatmak isterim. Yukarıda anlattığım gibi yaptıysanız ininalden ininale para gönderme işlemini sorunsuz bir şekilde yaptınız demektir.

Yazı hakkındaki yorumun nedir?