baymak nerenin malı

Baymak Nerenin, Baymak Klima Nerenin Malı?

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde pek çok firma kurulmuş ve bunlardan bazıları büyük bir başarı yakalayarak, sektörlerinde öncü firmalar haline gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Baymaktır. Peki, Baymak nerenin malı? Türkiye menşeili olan baymak, ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren ve pek çok elemanıyla çok sayıda kişiye istihdam sağlayan bir kuruluştur. Baymak nerenin ve hangi hizmetleri veriyor? Türk malı olan baymak, ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet gösteren bir firmadır. Baymak hangi ülkede üretiliyor hakkında size bilgi verecek bir tablo şöyledir.

baymak nerenin malı

  •          Hangi Ülkenin: Türkiye
  •          Kurucusu: –
  •          Kuruluş Tarihi: 1969
  •          Şehir: İstanbul
  •          Hizmet Bölgesi: Dünya Çapında
  •          Alan: İklimlendirme
  •          Ürün: Isıtma ve Soğutma
  •          Resmi Site: www.baymak.com

Baymak klima nerenin malı? Türkiye içerisinde üretilmekte olan Baymak klimalar, Tepeören’de, 60.000 metre karelik bir konumda üretimine devam etmektedir. Türkiye’de önce üretici firmalar arasında olan Baymak gerek Türkiye içerisine, gerekse Türkiye dışarısına satış yapmaktadır. Aralarında Çin ve Uruguay gibi ülkelerin olduğu 65 ülkeye ihracat yapan firma, yurt dışı satışlarında farklı bölgelerde iklimlendirme ürünleri değişeceği için gerekli ayarlamaları ve adaptasyonları yapmaktadır. Baymak kombi nerenin malı? Ülkemiz sınırları içerisinde hizmet veren Baymak tüm Türkiye genelinde hizmet veren bir firma konumundadır.  Türkiye içerisinde 1000’e yakın bayiliğe, 1500’den fazla servis teknisyeni, 2100’den fazla satış noktası ve 600 üzerinde çalışanı bulunan, oldukça büyük bir firmadır.

2013 yılı ile yüzde 100 olarak BDR Thermae Grup olmuştur. BDR Thermae Grup, Avrupa’nın ilk 3 iklimlendirme firması arasında bulunan ve merkezi Hollanda olan bir şirkettir.  İklimlendirme başlığı altında pek çok üretim gerçekleştiren Baymak su ısıtıcıları, soğutma, ısıtma, yenilenebilir enerji ile su enerjisi konularında üretim yapmakta olup; bu kapsamda ithalat ve ihracat da yapmaktadır. Bunun haricinde yer tipi ve duvar tipi yoğuşmalı kazan, yoğuşmalı kombi, ısı pompaları ve salon tipi klimalar gibi konularda da üretim yapmaktadır. Yenilenebilir enerji hakkında biomass kazanlar, güneş kolektörleri, fotovoltoik sistemler ve biodisel brülörler gibi hususlarda üretimler de yapmaktadır.

Değerli Web Portalım okuyucuları, baymak nerenin, baymak nerenin malı, baymak kombi nerenin malı, baymak nerenin markası, baymak klima nerenin malı, baymak hangi ülkede üretiliyor gibi internet ortamında en çok aranılan Baymak menşei ile ilgili sorulara bu yazımda cevap vermeye çalıştım. Eğer bu içeriğin sorularınıza cevap olamadığını düşünüyorsanız arama motorlarına sorularınıza cevap bulabilecek anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilirsiniz.

Yazı hakkındaki yorumun nedir?