ankara şafak nakliyat

Ankara Şafak Nakliyat

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe güvenilir firmalardan hizmet almak oldukça önemlidir. Günümüzde taşımacılık faaliyetlerinde pek çok kişi, aldıkları hizmetten dolayı şikayet etmektedir. Zira profesyonel ve Ankara ofis taşıma firması olduğunu iddia eden birçok şirket ne yazık ki müşterilerini mağdur etmektedir. Müşterilerinin eşyalarını dikkatli bir şekilde taşımayan, eşyaların çalınmasına, kaybolmasına ya da kırılmasına neden olan nakliyat şirketleri bunun üzerine bir de ortaya çıkan hasarlardan ve mağduriyetlerden dolayı mesuliyet kabul etmemektedir.

Bu tür olumsuz durumlardan kaçınmak için yapılması gerekenlerin başında, sektörde hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile isim yapmış firmaları tercih etmek gelmektedir. Eğer siz de taşınma işlemlerinizde sıkça yaşana bu tür olumsuzluklarla baş başa kalmak istemiyorsanız ve herhangi bir konu hakkında mağduriyet yaşadığınızda, mağduriyetinizi gidermek için çalışan kişiler görmek istiyorsanız doğru şirketleri tercih etmeniz gerekmektedir.

ankara şafak nakliyat

Ankara Nakliyat Sektöründe 25 Yıllık Deneyim

Şafak Nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe 25 yılı aşkın deneyimi ve tecrübeli çalışan personeliyle profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına şehirler arası taşımacılık faaliyetlerinde de görev alan şirketimiz bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği hizmetleri arasında şunlara yer vermektedir:

  • Asansörlü nakliyat
  • Parça eşya nakliyatı
  • Ofis ve işyeri nakliyatı
  • Evden eve nakliyat
  • Evden eve asansörlü nakliyat
  • Kurumsal nakliyat
  • Sigortalı evden eve nakliyat
  • Paketleme ve ambalajlama
  • Şehir içi nakliyat

Şirketimizin deneyimli kadrosu, görev aldığı tüm nakliyat işlemlerinde müşteri memnuniyetine verdikleri önemi gözler önüne sermek adına güler yüzlü hizmet anlayışını asla bırakmamaktadır. Bunun yanı sıra şirketimiz, Ankara evden eve nakliyat firması olarak sektörde faaliyet gösteren taşımacılık firmalarına nazaran çok daha geniş kapsamlı bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede hem şehir içinde hem de şehir dışında profesyonel nakliyat için gerekli olan tüm araçlarla kaliteli ve profesyonel hizmet sunulmaya devam etmektedir.

Şirketimizin sektörde kurulduğu günden bu yana başarılı şekilde gerçekleştirdiği hizmetlerinden edinmiş olduğu deneyimleri, her yeni görev aldığımız işte uygulamaya devam eden personelimiz aynı zamanda çok uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Yazı hakkındaki yorumun nedir?