A101 Aprilla AFM 2801 Yüz Temizleme ve Masaj Aleti(22 Ekim Perşembe)

Aprilla AFM 2801 Yüz Temizleme ve Masaj Aleti

Artık yüz temizleme ve masaj aletlerine yük miktarda para ödemenize gerek yok. 22 Ekim Perşembe gününden itibaren A101 marketlerine Aprilla AFM 2801 yüz temizleme ve masaj aleti oldukça uygun bir fiyata geliyor.

Aprilla AFM 2801 Yüz Temizleme ve Masaj Aleti Özellikleri

Aprilla markası ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip değilim ama markanın ürünlerinin oldukça uygun bir fiyata sahip olduğunu söyleyebilirim. Zaten markanın birçok ürününü A101 mağazalarında görmüşsünüzdür veya uğrarsanız mutlaka görürsünüz. Bu Perşembe gününden itibaren A101 mağazalarına gelecek olan bu yüz temizleme ve masaj aleti de markanın diğer ürünleri gibi oldukça uygun fiyatlı görünüyor. Özelliklerine baktığımızda fonksiyonel bir alet olduğunu kendini belli ediyor.

  • Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. 
  • Kırışıklıkları, derin gözenekleri, akneleri azaltır. 
  • Kompakt, hafif, portatif ve kablosuz. 
  • 2 hız ayarı 
  • 2XXAA pille çalışır(Piller dahil değildir) 
  • 2 yıl garanti 
Yukarıda verilen özelliklere baktığımızda kesinlikle ürün fiyatının uygun olduğu görülecektir. Üstelik oldukça da güzel özelliklere sahip bu ürün 6 sı 1 arada başlıklarla geliyor. Aprilla yüz temizleme ve masaj aletinin bir diğer güzel tarafı ise krem ile kullanabiliyor olmasıdır. Krem ile kullanılabiliyor olması ve birlikte gelen başlıkları il birlikte cildine önem verip ama pahalı bir ürün alacak durumu olmayanlar için oldukça ideal bir ürün olabilir diye düşünüyorum.

Aprilla AFM 2801 Yüz Temizleme ve Masaj Aleti Fiyatı

Bu hafta içerisinde yani 22 Ekim Perşembe 2020 tarihi itibari ile A101 mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 34,95 olarak belirtilmiştir. Bu ürünü alıp kullanmak isteyenler 22 Ekim perşembe günü A101 mağazalarına erken uğramasını unutmasınlar. Zira bu ürünler mağazaya öyle çok sayıda gelmiyor. Yani eğer bu ürünün alıcısıysanız mağazaya erken bir saatte uğramanız gerekiyor.

Değerli Web Portalım okuyucuları aprilla yüz temizleme aleti, aprilla yüz temizleme ve masaj aleti, aprilla yüz temizleme cihazı a101 gibi birçok etkenden bahsettik. Bunlar dışında kalan, aprilla yüz temizleme cihazı kullananlar ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için arama motorlarında arama yapabilirsiniz.

Yazı hakkındaki yorumun nedir?